İade&Değişim Şartları

 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

 

  • Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

  • Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi, orijinallik bandrolü ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

  • Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde [email protected] mail adresine yada Whatsapp iletişim hattımız üzerinden durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

  • İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

  • İade gönderilerinizde kargo görevlisine gönderi kodu olarak mutlaka 454854862 numarasını iletiniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

  • İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0 (544) 468 42 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
    İade ve Değişim Adresi: Çekirge Mah. Çekirge Cad. İntam 101 İş Merkezi Kat:1 Osmangazi / BURSA

  • Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra iade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kredi kartınıza yansır. Bu sürece Invicta Türkiye müdahale edememektedir.

 

DEĞİŞİM HAKKI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz değişim yapabilirsiniz. Aynı zamanda info@invictaturkiye.com mail adresine yada Whatsapp iletişim hattımıza değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

Tüm sorularınız için hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 (544) 468 42 82 nolu telefonu arayarak ya da [email protected] mail adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR